| POWER | 1500 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2530 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 1500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 45 X 28.2 X 33.4 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.800 kg |
| EAN | 5202561597127 |











