| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | АЛУМИНИЕВА СПЛАВ |
| HEATER TYPE | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD6307/70 DIGITAL SS |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | АЛУМИНИЕВА СПЛАВ |
| HEATER TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 375X354X177 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.380 kg |
| EAN | 8720389035678 |












