| POWER | 1800 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | TG2000LCB $ |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 1800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | No |
| THERMOSTAT: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| DIMENSIONS: | 9 X 49 X 32.5 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.900 kg |
| EAN | 3838782178467 |















