| МОЩНОСТ | 1800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | TG2000LCB $ |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 9 X 49 X 32.5 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.900 kg |
| EAN | 3838782178467 |














