| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | АЛУМИНИЕВА СПЛАВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD6307/70 DIGITAL SS |
| ТИП: | ГРИЛ СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | АЛУМИНИЕВА СПЛАВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 375X354X177 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.380 kg |
| EAN | 8720389035678 |












