| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 310 X 220 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TCG3323 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 310 X 220 MM |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.90 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.120 kg |
| EAN | 4242005403578 |



















