| МОЩНОСТ | 1500 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2530 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 45 X 28.2 X 33.4 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.800 kg |
| EAN | 5202561597127 |










