| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | Незалепващо покритие |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 34X24 СМ |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HCG2000XXL |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | Незалепващо покритие |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 34X24 СМ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ОТ 90°C ДО 230°C |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782819896 |









