| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | Незалепващо покритие |
| PLATES SIZE | 34X24 СМ |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HCG2000XXL |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2000 W |
| PLATES COVER: | Незалепващо покритие |
| PLATES SIZE: | 34X24 СМ |
| TEMPERATURE CONTROL: | ОТ 90°C ДО 230°C |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782819896 |









