| POWER | 4800 W |
| PLATES COVER | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| THERMOSTAT | No |
| Brand | SKITIA |
| MODEL: | 4800W С КЛЮЧ |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 4800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | No |
| THERMOSTAT: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 13 X 80 X 53 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.500 kg |
| EAN | 3800201390644 |









