| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 250 Х 360 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MG-2536 |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 250 Х 360 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | No |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 6 X 40 X 28 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.000 kg |
| EAN | 3800139245467 |












