| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 40 X 20 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GC728D10 OPTIGRILL+XL |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 2000 W |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 40 X 20 |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.200 kg |
| EAN | 3168437252106 |











