| POWER | 2100 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 350 Х 230 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | GC772D30 OPTIGRILL |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2100 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 350 Х 230 MM |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 19 X 32 X 30 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.520 kg |
| EAN | 3168437249687 |












