| POWER | 800 W |
| THERMOSTAT | No |
| Brand | TERMOMAX |
| MODEL: | TR202G |
| TYPE: | PARTY GRILL |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 15 X 27 X 23 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.700 kg |
| EAN | 3800139277338 |








