| POWER | 800 W |
| HEATER TYPE | Горно нагряване |
| Brand | ROSBERG |
| MODEL: | R51015A |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| HEATER TYPE: | Горно нагряване |
| COVER: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 3800235300879 |




