| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| THERMOSTAT | No |
| Brand | RUBINO |
| MODEL: | 2000 W С КАПАК |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| DIMENSIONS: | 8 X 45 X 24 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.175 kg |
| EAN | 6944217227338 |















