| POWER | 1600 W |
| THERMOSTAT | No |
| Brand | EUROTRADE |
| TYPE: | PARTY GRILL |
| POWER: | 1600 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| DIMENSIONS: | 13 X 43 X 30 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.900 kg |
| EAN | 4895139230697 |















