| POWER | 1200 W |
| Brand | EUROTRADE |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.87 м |
| DIMENSIONS: | 30 X 22.5 X 22.5 СМ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4895139232592 |



i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | EUROTRADE |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.87 м |
| DIMENSIONS: | 30 X 22.5 X 22.5 СМ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.000 kg |
| EAN | 4895139232592 |