| POWER | 1600 W |
| Brand | EUROTRADE |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1600 W |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.87 м |
| DIMENSIONS: | 32 X 25 X 25 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 9003898030631 |







i
"" Today
| POWER | 1600 W |
| Brand | EUROTRADE |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1600 W |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.87 м |
| DIMENSIONS: | 32 X 25 X 25 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 9003898030631 |