| МОЩНОСТ | 1600 W |
| Марка | EUROTRADE |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.87 м |
| Размери: | 32 X 25 X 25 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 9003898030631 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1600 W |
| Марка | EUROTRADE |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.87 м |
| Размери: | 32 X 25 X 25 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 9003898030631 |