| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | RUBINO |
| МОДЕЛ: | 2000 W С КАПАК |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.90 м |
| Размери: | 8 X 45 X 24 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.175 kg |
| EAN | 6944217227338 |















