| МОЩНОСТ | 800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | SKITIA |
| МОДЕЛ: | С КАПАК КЕРАМИКА |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 8 X 34 X 22 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.150 kg |
| EAN | 3800201390033 |












