| МОЩНОСТ | 1600 W |
| ТЕРМОСТАТ | Не |
| Марка | EUROTRADE |
| ТИП: | ПАРТИ ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| КАПАК: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| Размери: | 13 X 43 X 30 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.900 kg |
| EAN | 4895139230697 |














