| МОЩНОСТ | 1600 W |
| Марка | SKITIA |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 30 X 20 X 20 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.250 kg |
| EAN | 3800201390552 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1600 W |
| Марка | SKITIA |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 30 X 20 X 20 СМ. |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.250 kg |
| EAN | 3800201390552 |
Общо цена:27.60 €/53.98 лв.