| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | Незалепващo |
| Марка | ESTIA |
| МОДЕЛ: | 06-18948 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | Незалепващo |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 5207158018948 |






i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | Незалепващo |
| Марка | ESTIA |
| МОДЕЛ: | 06-18948 |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | Незалепващo |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 5207158018948 |