| POWER | 800 W |
| PLATES COVER | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| THERMOSTAT | No |
| Brand | SKITIA |
| MODEL: | С КАПАК КЕРАМИКА |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| PLATES COVER: | МЕТАЛОКЕРАМИКА |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | No |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| DIMENSIONS: | 8 X 34 X 22 СМ. |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.150 kg |
| EAN | 3800201390033 |














