| POWER | 1200 W |
| Brand | SKITIA |
| MODEL: | ЕДИНИЧЕН ЧУШКОПЕК SKITIA |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1200 W |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 29 X 17 X 17 СМ. |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800201390729 |








i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | SKITIA |
| MODEL: | ЕДИНИЧЕН ЧУШКОПЕК SKITIA |
| TYPE: | PEPPER ROASTER |
| POWER: | 1200 W |
| COVER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 29 X 17 X 17 СМ. |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.400 kg |
| EAN | 3800201390729 |