| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | EUROTRADE |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.87 м |
| Размери: | 30 X 22.5 X 22.5 СМ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4895139232592 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1200 W |
| Марка | EUROTRADE |
| ТИП: | ЧУШКОПЕК |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАК: | Да |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.87 м |
| Размери: | 30 X 22.5 X 22.5 СМ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.000 kg |
| EAN | 4895139232592 |