| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 30-200 W |
| IMPEDANCE | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 29Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY | 90dB |
| NUM WAYS | 4 |
| Brand | BOWERS&WILKINS |
| MODEL: | 603 S3 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30-200 W |
| IMPEDANCE: | 8 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 29Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY: | 90dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 985 x 190 x 340 |
| WEIGHT: | 27.5 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 714346340705 |







