| TYPE DEVICE | СУБУФЕР |
| MAX POWER | 170 W |
| FREQUENCY RANGE | 28Hz – 190Hz |
| SENSITIVITY | 112dB |
| NUM WAYS | 1 |
| Brand | DALI |
| MODEL: | ZENSOR SUB E-12F |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СУБУФЕР |
| MAX POWER: | 170 W |
| FREQUENCY RANGE: | 28Hz – 190Hz |
| SENSITIVITY: | 112dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 370 x 340 x 380 |
| WEIGHT: | 14.7 КГ |
| NUM WAYS: | 1 |
| EAN | 5703120112176 |
















