| KIND | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL | 85 W |
| IMPEDANCE | 4 Ohms |
| WI-FI | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | DENON |
| MODEL: | PMA-900HNE |
| KIND: | Amplifiers and receivers |
| CHANNELS: | 2 |
| OUTPUT POWER PER CHANNEL: | 85 W |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 20 Hz - 20 kHz |
| OPTICAL INPUT: | x 3 |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| GRAPHIC EQUALISER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 8.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 747192136703 |










