| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 85 W |
| ИМПЕДАНС | 4 Ohms |
| WI-FI | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| Марка | DENON |
| МОДЕЛ: | PMA-900HNE |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 85 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz - 20 kHz |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | x 3 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 8.3 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 747192136703 |










