| ВИД | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ | 7.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ | 95 W |
| ИМПЕДАНС | 8 ohm |
| РАДИО ТУНЕР | FM/AM |
| USB | Да |
| WI-FI | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| MULTIROOM | Да |
| Марка | DENON |
| МОДЕЛ: | AVR-X2800H |
| ВИД: | УСИЛВАТЕЛИ И РЕСИЙВЪРИ |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 7.2 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ НА КАНАЛ: | 95 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20Hz-20kHz |
| ПРЕД-УСИЛВАТЕЛ: | Да |
| РАДИО ТУНЕР: | FM/AM |
| HDMI: | x 6 IN/ 2 x OUT |
| USB: | Да |
| DTS ФОРМАТИ: | NEURAL:X, VIRTUAL:X |
| DOLBY DIGITAL ФОРМАТИ: | Atmos |
| ОПТИЧЕН ВХОД: | x 2 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| MULTIROOM: | Да |
| КОАКСИАЛЕН ВХОД: | Да |
| ЕКВАЛАЙЗЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 9.5 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 747192138479 |











