| POWER CONSUMPTION | 1100 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 4620.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 45.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT | 8.00 м |
| MAX RATED PRESSURE | 4.50 bar |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-WP45 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1100 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 4620.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 45.00 м |
| MAX SUCTION HEIGHT: | 8.00 м |
| MAX RATED PRESSURE: | 4.50 bar |
| PRODUCT WEIGHT: | 8.600 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972015791 |










