| HEIGHT | 202.70 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 69.40 см |
| NET VOLUME | 441 L |
| TEMPERATURE RATIO | +2 °C до +12 °C |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | FKDv 4503 |
| HEIGHT: | 202.70 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 69.40 см |
| NET VOLUME: | 441 L |
| TEMPERATURE RATIO: | +2 °C до +12 °C |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| LED LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 614 kWh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 9005382264652 |












