| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| DEPTH | 66.00 см |
| NET VOLUME | 529 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | GNO 5322 WDXPN |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 90.00 см |
| DEPTH: | 66.00 см |
| NET VOLUME: | 529 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 344 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 185 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 312 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842624513 |














