| HEIGHT | 183.00 см |
| WIDTH | 91.00 см |
| DEPTH | 73.10 см |
| NET VOLUME | 605 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KFN96VPEA |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 183.00 см |
| WIDTH: | 91.00 см |
| DEPTH: | 73.10 см |
| NET VOLUME: | 605 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 400 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 205 L |
| COLOUR: | INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 333 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005264568 |






















