| HEIGHT | 189.50 см |
| WIDTH | 85.50 см |
| DEPTH | 66.60 см |
| NET VOLUME | 547 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KMC85LEEA |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 189.50 см |
| WIDTH: | 85.50 см |
| DEPTH: | 66.60 см |
| NET VOLUME: | 547 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 324 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 223 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 322 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005441907 |






















