| HEIGHT | 179.00 см |
| WIDTH | 91.30 см |
| DEPTH | 73.50 см |
| NET VOLUME | 638 L |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | LG |
| MODEL: | GSJC41PYPE |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 179.00 см |
| WIDTH: | 91.30 см |
| DEPTH: | 73.50 см |
| NET VOLUME: | 638 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 364 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 274 L |
| COLOUR: | INOX |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 359 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8806096031292 |





















