| ВИСОЧИНА | 179.00 см |
| ШИРИНА | 91.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 73.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 638 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GSJC41PYPE |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 179.00 см |
| ШИРИНА: | 91.30 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 73.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 638 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 364 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 274 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 359 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096031292 |






















