| ВИСОЧИНА | 190.50 см |
| ШИРИНА | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 642 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCR 79 F19 EHMD |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 190.50 см |
| ШИРИНА: | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 642 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 422 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 220 L |
| ЦВЯТ: | DARK INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ЙОНИЗАТОР: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 353 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018083815 |

























