| HEIGHT | 190.50 см |
| WIDTH | 90.80 см |
| DEPTH | 74.80 см |
| NET VOLUME | 642 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HCR 79 F19 EHMD |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 190.50 см |
| WIDTH: | 90.80 см |
| DEPTH: | 74.80 см |
| NET VOLUME: | 642 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 422 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 220 L |
| COLOUR: | DARK INOX |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| IONIZER: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 353 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018083815 |

























