| HEIGHT | 178.40 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 72.60 см |
| NET VOLUME | 634 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| DISPENSER | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RS80F67KCTEO |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.40 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 72.60 см |
| NET VOLUME: | 634 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 409 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 225 L |
| COLOUR: | ИНОКС |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 226 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097264699 |


















