| HEIGHT | 178.70 см |
| WIDTH | 90.80 см |
| DEPTH | 70.70 см |
| NET VOLUME | 560 L |
| DISPENSER | Yes |
| ICE MAKER | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KAG93AIEP |
| TYPE: | SIDE BY SIDE |
| HEIGHT: | 178.70 см |
| WIDTH: | 90.80 см |
| DEPTH: | 70.70 см |
| NET VOLUME: | 560 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 369 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 191 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DISPENSER: | Yes |
| WATER SUPLY CONNECTION: | Yes |
| ICE MAKER: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 323 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 42.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | D |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005192571 |
























