| ВИСОЧИНА | 178.70 см |
| ШИРИНА | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 560 L |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KAG93AIEP |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 178.70 см |
| ШИРИНА: | 90.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 560 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 369 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 191 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| ВРЪЗКА С ВОДОПРОВОД: | Да |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 323 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 42.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | D |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005192571 |
























