| HEIGHT | 183.00 см |
| WIDTH | 90.50 см |
| DEPTH | 73.10 см |
| NET VOLUME | 574 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | KFD96APEA |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 183.00 см |
| WIDTH: | 90.50 см |
| DEPTH: | 73.10 см |
| NET VOLUME: | 574 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 375 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 199 L |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 327 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005372041 |




























