| HEIGHT | 183.00 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 72.30 см |
| NET VOLUME | 636 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RF65DG9H0EB1EO |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 183.00 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 72.30 см |
| NET VOLUME: | 636 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 386 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 250 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 365 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095492360 |















