| HEIGHT | 179.90 см |
| WIDTH | 91.20 см |
| DEPTH | 61.00 см |
| NET VOLUME | 645 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | RF65DB970E22EO |
| TYPE: | MULTI-DOOR |
| HEIGHT: | 179.90 см |
| WIDTH: | 91.20 см |
| DEPTH: | 61.00 см |
| NET VOLUME: | 645 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 395 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 250 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 367 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806095979601 |


















