| ВИСОЧИНА | 179.90 см |
| ШИРИНА | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 645 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RF65DB970E22EO |
| ТИП: | MULTI-DOOR |
| ВИСОЧИНА: | 179.90 см |
| ШИРИНА: | 91.20 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 645 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 395 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 250 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 367 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095979601 |

















