| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 122.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 677 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | XRFbd 5220 |
| ТИП: | SIDE BY SIDE |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 122.60 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 677 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 399 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 278 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 297 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 36.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803143697 |























